home about services products contact


    Õnn pole eesmärk, Õnn on eluviis

* * *
Müügil kinkekaardid


* * *
Rasedate massa˛
spetsiaalsel laual


* * *
Tuleme teie juurde:
koju või kontorisse!
Rootsi klassikaline massaa˛

Klassikaline massaa˛ on traditsiooniline ja levinud massaa˛iliik, mis baseerub rootsi massaa˛il. Seda tehakse nii õlidega, kui ka kuivalt. Ravimassaa˛i võib teha vastavalt soovile ja vajadusele, kas üksikutele kehaosadele või kogu kehale. Massaa˛i peaeesmärk on parandada kudede hapnikuga varustatust ja eemaldada organismist toksiine, seega kiirendada ainevahetust, taastada kaotsiläinud energiat, korrigeerida lihastoonust. Toime on vastavalt kasutatud võtetele kas lõõgastav või toonust tõstev. Klassikalise massaa˛i tehnikad sisaldavad endas silitamisi, naha ja naha-aluskoe hõõrumisi, lihaste muljumist, vibratsiooni ja erinevaid kergeid löögilisi võtteid.

Peale massaa˛i on soovitav juua ravimteed või mineraalvett ning paar tundi mitte süüa.


Lümfimassaa˛

Lümfimassaa˛ on nahka ja nahaaluseid kudesid mõjutav pindmine massaa˛, mis stimuleerib lümfivedeliku voolu ja ergutab jääkainete eemaldamist kehast. Lõdvestab ja leevendab lihaspingeid, mõjub hästi tursete, vereringehäirete ja ainevahetushaiguste puhul. Selleks spetsiaalselt välja töötatud orn ja aeglane, rütmilise survega naha aluskoe massaa˛, mis arvestab lümfisüsteemi ehitust ja tööpohimõtteid. Lümfisõlmi tühjendavad ning lümfisooni piki- ja ristisuunas venitavad pumpava iseloomuga võtted kestavad igaüks kaks sekundit. Mitte mingil juhul ei tohi haiget teha ega sügavuses jõuda välja lihaste mõjutamisele. Tehakse massaa˛ilaual paljale nahale talgiga. Kasutatakse näiteks alajäsemete veenilaiendite, lümfiteede ahenemisest tingitud tursete, rasedusaegsete tursete leevendamiseks, samuti ulatuslike operatsioonide (sh kasvajate) ja traumajärgses perioodis.


Aroomimassaa˛

Aroomimassaa˛ on pindmine massaa˛ eeterlike õlidega. Igal eeterlikul õlil on oma kindel rahustav toime (rahustav, ergutav, valuvaigistav, ainevahetust stimuleeriv). Eeterliku õli oskusliku valikuga saab aroomimassaa˛iga leevendada stressi, vähendada tselluliiti, lihaspingeid ja valusid, unehäireid, samuti üleminekuvaevusi ja vererõhu kõikumisi. Immuunsussüsteemi tugevdavad eeterlikud õlid püsivad inimese organismis kuni 72 tundi, noorendades kudesid ja parandades naha elastsust.


Kupumassaa˛

Ravimassaa˛, mida saab edukalt ühendada klassikalise massaa˛iga. Kasutatakse naha ja lihaste verevarustuse parandamiseks ning lihaspingete lõõgastumiseks. Tekitatakse luust ülespoole tõmbamisega vaakum erimõõtmeliste kummikuppude abil. On hea lastele kergemate külmetushaiguste raviks. Tehakse paljale nahale ja rohke õliga.


Meemassaa˛

Meemassaa˛ on üks Tiibeti iidsetest ravimassaa˛idest. Mett kasutatakse selles kleepainena, mille abil on võimalik organismist eemaldada "saastunud" energiat ning naha kaudu imendudes annab mesi edasi oma head raviomadused. Lõpptulemusena paraneb füüsiline vorm ja ainevahetus, puhastuvad energiakanalid, samuti soodustab meemassaa˛ seedimist ja toitainete omastamist ning trimmib nahka.

Näidustused: seljahaigused, liigesepõletikud, külmetushaigused, ainevahetushäired, tselluliit. Ei sobi mee suhtes allergilistele inimestele.


Tselluliidimassaa˛

Spetsiaalsete massaa˛ivotetega ja vajadusel eeterlike õlide abiga taastatakse probleemse piirkonna naha elastsus, ainevahetus ja elavdatakse vereringet. Kauni tulemuse saavutamiseks on vajalik läbida pikem ravikuur. Sobib ka profülaktilisel eesmärgil vältimaks rasvaladestuste tekkimist.

 

Rasedate massaa˛ spetsiaalsel massaa˛ilaual

Hea võimalus rasedal lamada kõhuli ning nautida massaa˛i. See on suurepärane kogemus kogu kehale terve rasedusaja. Massaa˛ vabastab lihaspingetest, väsimusest, raskustundest jalgades. Stimuleerib vere- ja lümfiringet. Tulevase ema hea enesetunne raseduse ajal on väga oluline lootele. Tugevdab emotsionaalset sidet ema ja lapse vahel. Hea kehaline vorm kergendab lapse ilmaletoomist.

Näiteks minu tütrel kestis esmasünnitus neli tundi ning ilma ühegi rebendita. Ta tõi ilmale poisi kaaluga 4,150kg. Massaa˛is käis ta vähemalt korra nädalas. Normaalselt kulgeva raseduse puhul võib massaa˛i teha kogu raseduse vältel. Rasedale sobib ka ideaalselt lümfimassaa˛. See kiirendab lümfvedeliku liikumist, mis aitab kehast saastaineid ning vedelikke väljutada.

Eelnevalt tuleks kindlasti pidada nõu oma arstiga selgitamaks välja kas massaa˛ sobib teie rasedusega või mitte

Rasedamassaa˛i ei tohi teha ilma arsti kirjaliku loata järgnevatel juhtudel:

*alla 18 ja üle 35 aastased emad

*mitmikrasedus

*probleemid varasemate rasedustega (raseduse katkemine, emekakaela probleemid)

*eme kroonilised haigused(diabeet, südamehaigused, astma, aneemia, kõrge vererõhk, epilepsia, kopsu- voi maksahaigused)

*loote ebanormaalne südametegevus , liigutuste vähenemine voi puudumine

*madal kaaluiive

*uimastite voi alkoholi tarbimine

*oletatav Rh -konflikt vm. geneetiline probleem


Kätehooldus "Sametised käed"

Kätehooldus algab süvaniisutusest Satin Hands® pehmendava vaha-kreemiga, mis sisaldab hüdrogeenseid triglütseriide, soja õli, vaseliini ja taimset vaiku.
Sellele järgneb käte koorimine, mille tulemusena eemalduvad surnud naharakud. Satin Hands® kooriv kätepesugeel sisaldab peenestatud aprikoosi- ja virsikukivisid. Puhastamise ja koorimise tulemuseks on pehmem ja õrnem nahk.
Kätehoolduse lõpetab põhjalik massaa˛ toitva kreemiga. Satin Hands® taastav kätekreem E-vitamiini, pantenooli ja allantoiiniga suurendab naha prinksust, uuendab naharakke ja leevendab ärritust ning tagab pikaks ajaks naha niiskuse.


Tuleme oma varustusega kohale asutustesse ning koju. Massaa˛i kestvuses ja hinnas lepime eelnevalt kokku.

Vajalik registreerimine.

Firmast | Teenused | Hinnakiri | Salongist | Kontakt
Copyright © Glückhaus 2010
web by PaulM.